Nadrozmerná
doprava

Naše vybavenie, skúsenosti a certifikácia nám umožňujú prepravovať aj zásielky, ktoré sú pre bežné nákladné vozidlá priveľké. Vieme, že bezpečnosť a zodpovedný prístup je pri nadrozmernej preprave najdôležitejší, preto nič nenechávame na náhodu a celú prepravu dokonale plánujeme.

Expresná
doprava

Práca s expresnými zásielkami si vždy vyžaduje maximálnu zodpovednosť tímu a nepretržitý zákaznícky servis. Preberáme plnú zodpovednosť za vašu zásielku a ručíme vám, že bude doručená včas. Spoľahnite sa.

Autodoprava

Náš vozový park sa skladá z ťahačov typu tautliner a megatautliner, zo sólo kamiónov do 12 ton, skriňových a plachtových dodávok. Sme pripravení doručiť akýkoľvek tovar v pravidelných či nepravidelných intervaloch. Kedykoľvek a takmer kamkoľvek.

Logistika
a skladovanie

Naplánujeme cestu vášho tovaru od úplného začiatku až po dodanie zákazníkovi. Máme pod kontrolou aj spätné toky, čím dosahujeme maximálnu efektivitu obojsmernej prepravy. Zaručujeme sa znalosťami, monitoringom trhu a kontinuálnym vzdelávaním vo svojej oblasti.

Autopožičovňa
úžitkových vozidiel, dodávok a ťahačov

Naša služba autopožičovne zastrešuje nemalý vozový park, pozostávajúci z osobných aj nákladných automobilov. Či už si potrebujete prenajať osobné vozidlo na prepravu štyroch až ôsmich osôb, alebo dodávku na prepravu tovaru, mame pre Vás riešenie. Pokiaľ by ste preferovali auto aj so šoférom, vieme Vám zabezpečiť jedného z našich profesionálov.

Máte záujem o naše služby?
Kontaktuje nás

súhlas Súhlasím so spracovaním osobných údajov